O mnie

Witam na moim blogu,
Nazywam się Marcin Fatla, mam 27 lat i jestem magistrem fizjoterapii. Odkąd zacząłem studiować i poznawać zawód, w którym się kształcę, zacząłem interesować się nie tylko anatomią, fizjologią, biomechaniką czy masażem, ale również profilaktyką i tym, co słyszymy od ludzi: Dlaczego boli?. Szukanie odpowiedzi na to pytanie prowadzi do nieustannego doskonalenia i kształcenia, aby pracować z największą skutecznością i aby być świadomym tego, ile trzeba jeszcze się uczyć, aby poznać ludzkie ciało. Na blogu będą poruszane różne tematy. Niektóre ogólne, inne ukierunkowane na konkretne problemy. Zapraszam do odwiedzania, czytania i udostępniania postów, bo głęboko wierzę w to, że jeżeli chociaż trochę przeorganizujemy swój styl życia, to możemy zrobić dobre kroki w kierunku lepszego zdrowia, a co za tym idzie – lepszego życia.
Mam nadzieję, że ten blog pomoże także niektórym osobom wskazać ścieżkę, jaką powinni obrać w kierunku leczenia, jeśli tego potrzebują.

Pozdrawiam,
Marcin Fatla

DOSKONAŁA
3 opinii na
Włodzimierz Szczerba
Włodzimierz Szczerba
2023-10-29
Jestem pod wrażeniem umiejętności i wiedzy Marcina, który potrafi postawić na nogi i sprawić, że ból szybko i bezpowrotnie mija. Polecam bo sam korzystam z jego pomocy.
Aga Szczerba
Aga Szczerba
2023-10-29
Teresa Bylina
Teresa Bylina
2023-10-26
Bardzo polecam Marcina, jest dokładny i skutecznie dobiera sposob wykonania masażu do pacjenta.