Koniec roku 2023 i jego podsumowanie

Last modified date

Koniec roku 2023 to okazja jego podsumowania. Działo się sporo rzeczy za które jestem wdzięczny i z których cieszę się ogromnie. Oczywiście były pewne wydarzenia i sytuacja mniej przyjemne, ale z pewnością można z nich wyciągnąć wiele wniosków i uczyć się z nich.

Rok w pigułce

Bardzo się cieszę z wypadów jakie w tym roku wykonałem czy to z żoną czy ze znajomymi. Szkocja, Norwegia, wypad w góry świętokrzyskie czy Tatry to były doświadczenia, gdzie można zwolnić i „zobaczyć” czego człowiek dokonuje codziennie. To świetny sposób, aby potrafić docenić samego siebie i wierzyć, że jesteśmy codziennie lepszą wersją siebie.

Uczestniczyłem i ukończyłem kurs, który zawsze chciałem zrobić, czyli Neurodiagnostyka i Terapia, która sprawiła, że moja praca z pacjentami i podejściem do problemu odwróciło się na dobre i wątpię, żeby się zmieniło.

Dodatkowo spotkania Neuroklubowe ze wspaniałymi ludźmi, którzy myślą o zdrowiu bardzo szeroko i można od nich się wiele uczyć oraz wymieniać doświadczenia.

Nauka nowych nawyków, które polepszyły moje zdrowie fizyczne jak i mentalne. Proste treningi uważności, treningi oddechowe, medytacje, praktyka wdzięczności, to wszystko sprawiło, że inaczej żyję i inaczej patrzę na pewne rzeczy.

Dostałem ogromną zajawkę na czytanie książek o różnej tematyce. Psychologia, rozwój osobisty i finanse, to dziedziny najczęściej czytane przeze mnie. I będzie więcej 😄

Podjęcie współpracy z Akademią Piłki Ręcznej w Szaflarach, gdzie opiekuje się zawodnikami i zawodniczkami oraz drużyną seniorów.

Gościnne wystąpienie w podcaście Czy ja wiem? Świetne doświadczenie przed mikrofonem, gdzie mogłem podzielić się swoją wiedzą o fizjoterapii. Dzięki Adam🖐🏻

Dziękuję za wiele ciepłych słów i podziękowań za moją pracę jako fizjoterapeuta. Usłyszeć nawet proste podziękowanie za pomoc i docenienie wiedzy napełnia moje serce radością i chęcią do pracy. Dziękuję 😊

Z pewnością zaniedbałem moje socialmedia, ale przez ogrom pracy, ciężko coś nagrać lub napisać. Postanawiam się poprawić 😅

Dziękuję za wszystko i życzę, aby Nowy Rok 2024 był wspaniałym i pełnym radości i sukcesów na każdej płaszczyźnie.
Marcin Fatla