To już 3 lata bloga!

Last modified date

Dokładnie tyle. Czas szybko mija i rzadko mówię co u mnie się dzieje. Trzeba to nadrobić i opowiem Wam co się u mnie działo. Przez trzy lata istnienia bloga udało się sukcesywnie zwiększyć świadomość społeczeństwa odnośnie zdrowia i jak o to zdrowie zadbać. Z tego jestem najbardziej dumny. Dlaczego? Bo profilaktyka jest dużo tańsza od leczenia i przekonałem się o tym wiele razy. Zadowolenie pacjentów z tego, że są bardziej świadomi swojego ciała i to, że problemy nie są zero-jedynkowe spowodowało u nich chęć do działania. U niektórych było też na odwrót – ale może nie byli gotowi na to….nie wiem🤷🏻‍♂️ nie zawsze jest kolorowo. 

Co działo się w tym czasie?

Przeszedłem również wiele szkoleń i kursów podnoszących moją wiedzę i doświadczenie. Mocno odmieniłem swój sposób pracy 1 na 1, co dało mi dużą przewagę nad czasem trwania terapii i jej skuteczności🔥

Udało pomóc się sporej grupie osób, która uwierzyła w to, że jest alternatywa i że mają prawo o tym wiedzieć. Teraz również mogą się tym podzielić z innymi. 

Jeszcze większa mobilizacja do działania i nadal drążenie, dlaczego? Tak, dlaczego jest tak i tak. Interesuje mnie przyczyna lub przyczyny takiego, a nie innego stanu rzeczy. Jestem otwarty na każda drogę, aby tylko działać na 100% możliwości. Wierzę w to bardzo mocno, że otwartość wszystkich specjalistów zajmujących się ludzkim zdrowiem na współpracę i wzajemny szacunek daje najlepsze efekty. Tu właśnie chcę podziękować jednemu z najlepszych fachowców jakiego znam. Lek. med Małgorzacie Szczerba – pediatra i specjalista medycyny rodzinnej, że potrafi wskazać drogę inną, która działa i przynosi efekt. 

Działo się również tak, że swoimi słowami i działaniami mogłem zasiać wątpliwość co do medycyny konwencjonalnej. Nic bardziej mylnego drodzy czytelnicy. Jest ona bardzo ważna i bez niej nie dałoby rady. Jestem po to, aby pokazać, że istnieją inne sposoby. Jesteśmy medykami i medycyna to jedność. Trzeba tylko pomyśleć nad tym, że dużo rzeczy ma wpływ na to jak się czujemy i dlaczego mamy takie, a nie inne problemy. Na nie właśnie trzeba patrzeć z szerszej perspektywy. Po to właśnie jestem, aby móc pokazać Wam taki sposób myślenia. Dużo pracy jest jeszcze do wykonania, ale jak mówi klasyk „małe kroki, wielkie rezultaty”. To jedna z najlepszych ścieżek jakie można obrać do celu.

Dziękuje Wam za czytanie mojego bloga, polubienia, komentarze i udostępnienia. Napędza mnie to mocniejszego działania i daje wskazówkę, że to tą drogą muszę iść.

Dziękuje jeszcze raz!✋🏻

Pozdrawiam

Marcin Fatla